Adaptaci jedné z nejslavnějších knih 21. století natáčí Ang Lee. Dlouho připravovaný a několikrát odkládaný snímek Pí a jeho život má českou premiéru 20. prosince.

Daleká cesta za domovem

Výrazná upoutávka definitivně posouvá Leeho novinku mezi očekávané filmy roku. Snímek byl v Hollywoodu podobně ztracený jako hlavní hrdina Piscine "Pí" Patel na moři poté, co ztroskotá loď, kterou bývalý majitel zoo převáží svou rodinu i zvířata z Indie do Kanady.

Pí skončí v záchranném člunu, kde se dělí o místo s hyenou, zebrou, samicí orangutana a především tygrem jménem Richard Parker.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.