Novozélandský režisér Peter Jackson dnes na Facebooku potvrdil, že ze snímku Hobit udělá celou trilogii. Třetí díl by do kin podle serveru Variety mohl přijít v létě 2014.

"Po skončení natáčení jsme si konečně sedli a podívali se na celý nabraný materiál. A měli jsme z něj takovou radost, že jsme se rozhodli to risknout a zkusit tenhle příběh odvyprávět úplně celý."

Klíčem jsou poznámky

Už na festivalu Comic-Con Jackson naznačoval, že existuje dost látky na "výrobu" třetího dílu.

Klíčem k němu má být 125 stran poznámek, které Tolkien připsal k pozdějšímu vydání Návratu krále (tedy třetího dílu trilogie Pán prstenů, jež na Hobita nepřímo navazuje).

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • S podzimem začne mediální kampaň na filmový epos Hobit, jehož první část vstoupí do českých kin v prosinci. Režisér Peter Jackson dnes překvapivě oznámil, že natočí i třetí díl.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.