Norman a duchové (6. září)

Dlouho před tím, než se za oceánem rozsvítí první dýně, rozdmýchá halloweenskou atmosféru komediální horor o jedenáctiletém Normanovi.

Ten vidí duchy a umí s nimi dokonce komunikovat. Jeho okolí to ovšem příliš nechápe – schopnosti náctiletého fandy hororů však všichni ocení, když město začnou terorizovat hordy zombies.

Podle jednoho z režisérů a autora scénáře Chrise Butlera nejde o obyčejný horor pro děti. Láká na cosi, co připomíná legendární seriál Scooby-Doo, kdyby ho natočil Sam Raimi. Film ovšem zůstává mládeži přístupný.

Hotel Transylvánie (4. října)

Drákula prý není jen obávaným upírem, ale má také starosti podnikatelské a dokonce rodičovské. Animovaný film ho představí jako majitele luxusního hotelu a otce dospívající dcery.

Zajímavě působí herecká jména, která stojí za anglickým dabingem – uslyšíme Adama Sandlera, Selenu Gomez nebo Steva Buscemiho.

Kozí příběh se sýrem (25. října)

Jan Tománek navazuje na čtyři roky starý Kozí příběh – Pověsti staré Prahy pokračováním, v němž kulisy středověkého města nahradí sýrové království.

Hrdiny prvního filmu, Kubu a Mácu, nahradí jejich děti Honzík a Zuzanka. Spolu s Kozou se stanou průvodci putování po pohádkové zemi.

Tvůrci slibují ještě rodinnější a pohádkověji laděný snímek, než jakým byly Pověsti staré Prahy.

Upoutávka na Norman a duchové

 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.