Pokud jste chtěli něco vědět o sexuální praktice zvané "čtyřka", ale báli jste se zeptat, už nemusíte stydlivě zoufat.

Režisér Jan Hřebejk spojil síly se scenáristou debutantem Michalem Vieweghem, vydali se do Karibiku, do jehož nevšednodenní exotiky lechtivé téma tak nějak patřičněji zapadá, a dnes doručí odpověď promptně do vašich kin v podobě filmu Svatá čtveřice.

Jak by to natočil Woody

Jan Hřebejk, který před časem zfilmoval Vieweghovu knihu Nestyda, se nikdy netajil svojí náklonností k dílu a osobě Woodyho Allena. Ve svém absolventském filmu mu ostatně variací na titul Allenovy dnes už kultovní komedie Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat) vystřihl aluzivní poklonu.

Teď, po čtyřiadvaceti letech od absolutoria na FAMU, si tak možná konečně splnil sen a natočil celovečerní film, jenž by lechtivostí tématu a laškovným tónem zapadl do Allenovy slavné ironické komedie jako jedna možná epizoda.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.