Kontroverze vždy byla pro diváky spolehlivým lákadlem. Pro příklad nemusíme chodit daleko, vždyť v kinech je čerstvá novinka Tomáše Magnuska Bastardi 3, dílo ukazující „tvrdou realitu dnešní doby“, které všichni jen nečinně přihlížíme…

Zatímco Magnusek nikdy nedokázal natočit film, kterému by šlo přiznat jisté kvality, existují i režiséři, kteří s kontroverzními tématy pracují s řemeslnou jistotou, takže vznikají snímky na úrovni, stále však s jasným názorem.

Režisér Oliver Stone, jehož Divoši jsou právě v českých kinech, se za velký kus své filmografie musel před publikem bít. Byl nucen obhajovat vlastní interpretaci známých a bolestivých míst americké historie. Přinášel netradiční životopisy amerických prezidentů a vzbuzoval diskuzi o aktuálních tématech, jako byly ekonomická krize nebo imigranství. Vždy však nenásilně, patřičně stylově a v umělecky hodnotném obalu.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.