Kam až sahá loajalita nájemného zabijáka? Zlikvidoval by v případě nutnosti sám sebe? To jsou základní otázky, se kterými pracuje nový americký sci-fi film Looper. 

Aby je ústřední hitman musel skutečně řešit, postavili mu scenáristé do cesty cestování časem. S jeho principy si ovšem snímek neví rady, Loopera tak zachraňuje především obsazení. Ve čtvrtek film vstupuje do českých kin.

Já versus já

Těžko by donedávna někoho napadlo, že Joseph Gordon-Levitt a Bruce Willis jsou si podobní natolik, aby ztvárnili mladší a starší verzi jednoho člověka. Po Looperovi už pravděpodobně málokdo pustí tuto představu z hlavy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.