Jsou dva způsoby, jak tu zprávu podat. Komu se nelíbí, že nová trilogie filmových Hvězdných válek vzniká pod hlavičkou Disneyho, může posměšně konstatovat, že scénář Epizody VII píše autor Příběhu hraček 3 a že zkáza je tudíž dokonána.

Jenže scenárista Michael Arndt, jehož Lucasfilm nyní oficiálně potvrdil coby autora scénáře Epizody VII, především dostal Oscara za svůj scénář k nezávislému filmu Malá Miss Sunshine. 

"Zahájili jsme preprodukční fázy Epizody VII, jejíž scénář napíše oscarový scenárista Michael Arndt. Kvůli příběhu již nějaký čas navštěvuje producentku Kathleen Kennedyovou a tvůrčího konzultanta George Lucase," potvrdily oficiální stránky StarWars.com.

Neporušovat pravidla

Na stejném místě se objevila také druhá část video-blogu, v němž nad novou trilogií debatují právě Kennedyová s Lucasem. "Jako tvůrčí konzultant budu dohlížet na to, aby plamen Star Wars nezhasnul," vysvětluje ve videu Lucas.

"Budu stát poblíž pro případ, že by se se mnou někdo chtěl poradit. Rád bych také dohlédl na to, aby scénář fungoval, protože v námětu je spousta prázdných míst. Takže má role nebude o moc jiná než u Epizod V a VI, kde jsem také především dohlížel na to, aby se neporušovala pravidla," dodává.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.