Na návrat amerických sourozenců Wachowských k filmové režii se čekalo čtyři roky. Když tvůrci přelomové sci-fi Matrix přizvali k práci na novém projektu Němce Toma Tykwera, režiséra hektického krimi Lola běží o život, očekávání gradovala.

Filmová adaptace románu Atlas mraků od britského autora Davida Mitchella je naplňuje, přestože komerčně propadla. Od své premiéry 26. října utržil film jen 24 milionů dolarů, tedy přibližně čtvrtinu peněz, které za první víkend ve Spojených státech vygeneroval Skyfall. Do českých kin se Atlas mraků dostane 22. listopadu. Nabízí detektivku ze San Francisca 70. let, komediální eskapády knižního nakladatele v roce 2012 i sociologicky zabarvený pohled do daleké budoucnosti.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.