Téměř rozkošnicky nastavuje svůdný, bílý, katalogově vystylovaný krk ke kritickému zakousnutí závěrečný díl upírské filmové ságy Stmívání s podtitulem Rozbřesk - 2. část. Stmívání končí po čtyřech letech, pěti dílech a jedné z nejpozoruhodnějších a fanynkami nábožně sledovaných marketingových kampaní, v níž život herců "shodou okolností" zrcadlil osudy postav.

Vypořádat se s filmařsky sterilní červenou knihovnou tříbením ironie, ostrovtipu a intelektuálního nadhledu by bylo nesportovní a zbytečné. Navíc by to odvádělo pozornost od podstatnějšího faktu - že Stmívání bude figurovat v dějinách kinematografie jako série, která znovu objevila ženské publikum a téměř změnila zavedené hollywoodské pořádky.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.