Když může Taliban používat Twitter a když se může protiislámský film Nevinnost muslimů šířit na YouTube, proč bychom nemohli i my? To si řekla kulturní organizace Media Cultured, když se po internetu rozhodla šířit videa, které naopak propagují soužití muslimů. Nejnověji skrze krátký dokumentární film Combinations, z něhož Media Cultured právě zveřejnila ukázku.

Snímek se soustředí na příběh Imrana Naeema, provozovatele boxovacího klubu, který dobrovolně pracuje pro muslimskou komunitu v Londýně a vloni v Darlingtonu chvíli nesl olympijskou pochodeň.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.