AKTUALIZACE 14. 1. 2013: Tiskový mluvčí Zacka Snydera řekl pro Hollywood Reporter, že režisér není s filmem Star Wars spojený. V současnosti připravuje Muže z oceli a pokračování Bitvy u Thermopyl. Následuje původní zpráva.

Miliony fanoušků ságy Star Wars po celém světě cítily výkyv v Síle. V tu chvíli se rozhodovalo o dalším směřování značky, kterou George Lucas v říjnu prodal společnosti Disney. 

Ta nyní kromě epizod 7, 8 a 9 připravuje také film zasazený mimo hlavní příběh s Lukem Skywalkerem a Darthem Vaderem. Informoval o tom zábavní blog Vulture spadající pod New York Magazine.

Snímek v režii Zacka Snydera (Bitva u Thermopyl, Watchmen, chystaný Muž z oceli) má být remakem klasiky Sedm samurajů, kterou v roce 1954 natočil Akira Kurosawa. Roniny a katany podle blogu nahradí rytíři Jedi a jejich světelné meče.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.