Režisér Jiří Menzel svůj příští film Donšajni uvede do českých kin 30. května. Snímek, který se měl ještě nedávno jmenovat Sukničkáři, režisér na poslední chvíli přejmenoval. "Měl jsem pocit, že pod názvem Sukničkáři by lidé hledali více vulgarity, než ten film obsahuje," vysvětlil Menzel. Slovo donšajn podle něj evokuje suknickáře s gracií.

Donšajna Menzel režíroval a napsal společně s Terezou Brdečkovou a jde o jeho první film po šesti letech. "Až na základě iniciativy a velkorysosti producenta Adriana Sarbu mi bylo umožněno sestavit si tým kolegů s opravdu dobrým zázemím," řekl Menzel.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.