Od našeho zpravodaje z Rotterdamu – První den dvaačtyřicátého ročníku IFF Rotterdam 2013 byl na filmy skoupý: festival totiž zahájila jediná projekce snímku The Master.

Do největšího sálu multiplexu Pathé se ve středu v sedm večer vtěsnalo pár stovek diváků, které ředitel festivalu Rutger Wolfson na úvod zpražil: ohlášená 70mm projekce bohužel nebude, film musíme pustit z DCP kopie.

Ani patnáct techniků během posledních 24 hodin před zahájením nezkrotilo velkoformátový analog do bezchybného stavu. Digitál zase jednou vyhrál.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.