Konec starých časů. Takto jednoduše by mohla znít analýza komerčních výsledků v případě nových filmů s Arnoldem Schwarzeneggerem a Sylvesterem Stallonem. 

Zatímco před čtrnácti dny utržila Konečná za premiérový víkend v USA strašidelných 6 milionů dolarů, Stalloneova starosvětská akční novinka Bullet to the Head si vystřílela 4,5 milionu dolarů. Ikony akčního žánru tak atakují úplně jiná patra a rekordy, než by si přály.

Jednotlivci jsou postradatelní

Výsledek Bullet to the Head od režiséra Waltera Hilla je vůbec nejhorším letošním výdělkem mezi snímky, které se začaly promítat na více než dvou tisícovkách míst. 81 procent jeho diváků bylo starších 25 let, film má přístupnost R, což znamená dospělý doprovod pro diváky do 17 let.

Ve Stalloneově kariéře si z finančního hlediska vedl hůře jenom thriller Noční dravci z roku 1981. Ale i na něj přišlo více diváků.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.