Klíčový představitel francouzské nové vlny Jean-Luc Godard se na stará kolena pustí do 3D. Společně s režiséry Peterem Greenawayem a Edgarem Perou chystá trojrozměrný povídkový film nazvaný 3X3D, uvedl francouzský časopis Allociné. "Baví mě, když do filmu začnou promlouvat nové technologie, u kterých ještě nejsou stanovená pravidla," vzkázal režisér.

Dvaaosmdesátiletý Godard, jenž naposledy natočil snímek Socialismus, si s Britem Greenawayem a Portugalcem Perou rozdělili svůj příští film na tři části. Godard natočí tu první, která se bude anglicky jmenovat Tři katastrofy (The Three Disasters).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.