Jedna žena utržila za jediný víkend víc peněz, než dosud posbíraly novinky Arnolda Schwarzeneggera a Sylvestera Stalloneho dohromady. Prvním hitem letošního roku se v severoamerických kinech stala komedie Identity Thief, na účtě jí přistálo 36,6 milionů dolarů.

Podle studia Universal by tržby filmu byly o 10 procent vyšší, kdyby severovýchod USA nezasáhla bouře Nemo. I tak jde o zatím nejlepší výsledek letošního roku a historicky jeden z pěti nejúspěšnějších startů pro komedii s přístupností R, na kterou diváci do 17 let musí v doprovodu dospělých.

Prý vypadá jako hroch

Melissa McCarthyová v ní hraje korpulentní podvodnici, která vysává bankovní účet Jasona Batemana. Právě postava McCarthyové, která v seriálu Gilmorova děvčata ztvárnila kulinářku Sookie a získala nominaci na Oscara za roli v hitu Ženy sobě, vyvolala kolem filmu mediální kauzu, když se do ni nevybíravě opřel kritik Rex Reed.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.