Že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše, víme od roku 1992, kdy ve stejnojmenném bestselleru rozřešil vesmírnou metaforou odvěké téma genderové rozdílnosti spisovatel John Gray. Jeho "praktického návodu ke zlepšení komunikace a jak získat od vztahu to, co chcete" se prodalo padesát milionů kusů a titul knihy se stal součástí popkultury.

Na chytlavost metafory o mužích a ženách jako rozdílných druzích, které spolu musí žít, ale mluví jinými jazyky, sází i vztahová komedie Martin a Venuše Jiřího Chlumského. Snímek ale nenabízí nadhled nad vztahy a mužskými a ženskými rolemi, nýbrž hlavně sérii gagů na téma "když hlídá táta".

A návod pro městské, ekonomicky relativně zabezpečené třicátníky, jak dospět, ale zůstat trendy. A nakonec si koupit pěkný mercedes.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.