Dva nové časosběrné dokumenty Heleny Třeštíkové tentokrát nevypráví o lidech na okraji, jakými byla například "slavná" režisérčina dvojice narkomanka Katka a kriminálník René. Ale co když je to pouhé zdání, jen druhá strana mince stejné hodnoty?

Relativní sláva, jaké v Česku dosáhli romský aktivista a hudebník Vojtěch Lavička i divadelní principál Jakub Špalek ze spolku Kašpar, je možná také okrajem srázu, z něhož se dá třeba při závislosti na hracích automatech (Lavička) nebo náhlé vlně nadměrného pití (Špalek) způsobené pracovním vypětím spadnout a přiblížit se dnu.

A režisérka Třeštíková dokáže své objekty k těm srázům vlídně doprovodit, ono balancování na hraně v pravý čas nasnímat a náležitě sestříhat tak, aby jeho působivost byla dalekonosná.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.