Zřejmě žádná jiná hollywoodská hvězda není spojována s politickou angažovaností tolik jako Robert Redford. Od roku 1976, kdy "odhalil" jako alter ego novináře Boba Woodwarda aféru Watergate ve Všech prezidentových mužích, je svědomím a mluvčím liberální Ameriky.

Ameriky, v níž ještě bylo možné za něco bojovat a změnit svět. Kdy protestovat znamenalo víc než jen životní styl a bylo možné přimět prezidenta k rezignaci. A kdy se také natáčely "filmy s podstatou".

Ve svém novém snímku, konspiračním thrilleru Pravidla mlčení, který režíroval a v němž ztvárnil i hlavní roli aktivisty hledaného třicet let za vraždu, je Redford hlavně melancholickým hlasem oné "staré Ameriky". V dobrém i špatném.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.