Jak se na svatbu připravuje věřící matematička z Brna a jak potetovaná modelka fotící softporno? Nový šestidílný dokumentární seriál Navždy svoji, který pro Českou televizi natočila režisérka Erika Hníková, dokáže diváka natolik vtáhnout do děje, až chvílemi přestává věřit, že ke sňatkům nakonec dojde a snoubenci se nepovraždí. První díl vysílá ČT2 v neděli od osmi večer.

Navždy svoji sleduje tři páry, které se samy režisérce přihlásily v konkurzu. Nejde ale o přehlídku romantických a třpytivých situací, nýbrž o každodenní tvrdý boj. Modelku Isabelu ničí neustálé hádky s přítelem, panovačnou prodavačku Bělu její stejně tvrdohlavá tchyně, jen mladý křesťanský pár žije v idyle uprostřed katolické komunity. Ovšem bez sexu a vlastního bydlení.

Cyklus Navždy svoji je svým způsobem pokračováním dokumentů, kterými se Hníková proslavila. Prvním z nich byly Ženy pro měny sledující dívky a ženy zblázněné do ideálu krásy z reklam a lesklých časopisů. V Nesvatbově zase režisérka objevila zapadlou vesnici na východním Slovensku, ve které si starosta umínil, že spáruje všechny místní singles. "Je to takový syrový záznam vstupu do života lidí okolo třicítky," popisuje seriál Navždy svoji režisérka.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.