OD NAŠÍ ZPRAVODAJKY V CANNES: Hvězdy zlaté éry Hollywoodu koukaly loni každý den z oficiálních programových brožur filmového festivalu v Cannes. Každé ráno jimi na malou chvíli utěšeně přetékají stojany v centrálním paláci.

Letošní každodenní tvář festivalu je rozvernější, méně ikonická a o něco více politická. Ale vše zase v mezích festivalové politiky. Každý den ji kreslí francouzský karikaturista Plantu, jehož kresby se pravidelně objevují od roku 1972 v deníku Le Monde.

Soutěž v pondělí pokračuje dvěma snímky – japonským Slaměným štítem (Wara no Tate, Takaši Miike) a francouzským Zámkem v Itálii Valerie Bruni Tedeschi, sestry bývalé první dámy Francie.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.