Karikaturu Martina Scorseseho s plecháčkem v ruce a Justina Timberlakea s papundeklovou cedulí s nápisem "Darujte" otiskla mutace amerického časopisu Variety vycházející během festivalu v Cannes.

Jak americký režisér, tak popový zpěvák a herec přijeli minulý týden do Cannes v nových rolích. Shánět peníze na své projekty na největším filmovém trhu světa Marche du Film, který se koná paralelně s filmovou přehlídkou, jež skončila v neděli.

Ne že by žebrali na promenádě Croisette, jak ironicky naznačoval časopis, tak dramatické to nebylo, ale osobně propagovali svoje filmy před distributory, nákupčími a financiéry s nadějí, že právě jejich přítomnost popostrčí váhavé.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.