Kdysi vzývaný M. Night Shymalan, který měl v Hollywoodu oprášit tradici originálních autorských snímků, opět nedokázal uspokojit kritiky a přilákat tolik diváků, kolik by se líbilo studiu Sony.

Nový film od režiséra Šestého smyslu, Znamení nebo Vyvoleného utržil za víkend v severoamerických kinech 27 milionů dolarů a debutoval až na třetím místě za kouzelnickým thrillerem Podfukáři a šestým modelem z továrny na akční zábavu Rychle a zběsile. Podle průzkumů a odhadů studia měla Shyamalanova novinka utržit 38 až 42 milionů dolarů.

Pro postapokalyptickou sci-fi Po zániku Země se přitom spojil s Willem Smithem, hollywoodskou stálicí a jistotou, co se týče komerčních výsledků. Letní film s Willem Smithem pokaždé od roku 1994 debutoval na prvním místě, upozorňuje Hollywood Reporter.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.