Před čtyřmi lety vrátil producent a režisér J. J. Abrams poměrně nečekaně život Star Treku, značce považované za nejmíň "sexy", patřící minulosti a uzavřené skupině fanoušků.

Navzdory skeptikům vyvedl fenomén zrozený z futuristického fantazírování 60. let a spojovaný s ušima Vulkánce Spocka, trikoty a (možná) progresivní genderovou politikou ze subkulturního limba do atraktivního filmového mainstreamu.

Pokračování Star Treku s podtitulem Do temnoty, které mělo včera českou premiéru, tak patřilo k nejočekávanějším filmům léta. Abrams a jeho tým se ale nakonec nevydali nikam, kde už nebyli – a mnohem lépe – v prvním díle. Možná Abramsovi došla vize, možná odvaha. Nejspíš motivace.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.