Největší filmový festival v Česku bez Evy Zaoralové, to je jako Karlovy Vary bez kolonády. Mezinárodně uznávaná publicistka se v lednu 2011 stala uměleckou poradkyní prestižní přehlídky, ale i po příchodu Karla Ocha na post uměleckého ředitele zůstává symbolem festivalu v lázeňském městě.

Osmačtyřicátý ročník začíná v pátek, potrvá do 6. července. Hlavními hvězdami budou Oliver Stone, John Travolta nebo Audrey Tautou. Ta festival zahájí společně s francouzským krajanem, režisérem filmu Pěna dní Michelem Gondrym.

Právě francouzskou kinematografii Zaoralová během své kariéry propaguje nejvíc, loni u příležistoti svých 80. narozenin převzala od francouzského velvyslance insignie důstojníka Řádu umění a literatury. První stupeň – rytířský – získala v roce 2002.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.