Někdejší senátor ze státu Pennsylvania Rick Santorum, který vloni proti Mittu Romneymu usiloval o republikánskou nominaci do prezidentské volební kampaně, povede filmové studio EchoLight.

Tato organizace, sídlící ve státě Texas, hodlá financovat tvorbu celovečerních křesťanských filmů, oznámil Santorum v pořadu televizní stanice Fox News. Již nyní se bývalý senátor začíná scházet s hollywoodskými scenáristy a sbírat první náměty na filmy. Ty hodlá sám procházet a do tvorby filmů osobně zasahovat.

"Jestliže chceme Ameriku změnit k lepšímu a oslovit širší obec, lze toho dosáhnout skrze zábavní průmysl. Hollywood ztratil vliv na mladou generaci Američanů a vštipuje jim do života zkažené hodnoty," prohlásil Santorum.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.