Studio Paramount muselo toho rozhodnutí hodně litovat. Na první schůzce nejspíš zněl koncept "Brad Pitt versus zombie" jako atraktivní návrh hodný investice 170 milionů dolarů.

Čím více se natáčení filmu Světová válka Z protahovalo, rozpočet stoupal a scénář ústil do nepoužitelného finále, jež se muselo přetočit, tím méně atraktivní se postapokalyptický snímek o zombie epidemii, jenž má dnes českou premiéru, jevil.

Pitt v roli producenta i hrdinného zaměstnance Spojených národů zachraňujícího svět se nechal slyšet, že chtěl zombie žánru vdechnout nový život. Natočit "něco jiného" než standardní zombie film se všemi zaběhanými tématy, zvraty a motivy. Natočil. Ale jiné ani zdaleka neznamená lepší.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.