Režisér James Cameron se rád potápí a jako první se sám vydal na dno Mariánského příkopu. Pořádně do hloubky hodlá jít, i co se týče filmové série Avatar. Studio 20th Century Fox oznámilo, že vzniknou tři pokračování. Avatar bude v kinech každé Vánoce v letech 2016, 2017 a 2018.

Obří produkce začne příští rok. Po vzoru Petera Jacksona a jeho trilogií Pán prstenů a Hobit bude Cameron s pomocnými štáby točit všechny filmy najednou, aby se ušetřilo na výdajích.

Trilogie nestačí

"Při psaní nových filmů jsem si uvědomil, že svět Avatara, jeho příběh a postavy jsou rozmanitější, než jsem předpokládal. Došlo mi, že dva filmy by nezachytily všechno, co chci ukázat na plátně," uvedl Cameron v prohlášení. Avatar byl dosud zamýšlený jako trilogie, ale studio jistě další film uvítá. První díl z roku 2009 utržil celosvětově 2,8 miliardy dolarů.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.