Ke zcela mimořádnému kroku přistoupilo animované studio Pixar, jehož vlastníkem je firma Walt Disney Company. Tento týden se prý rozhodli přepsat scénář animovaného filmu Hledá se Dory – tedy pokračování dětského kasovního trháku Hledá se Nemo – a změnit závěrečnou část filmu.

Snímek režiséra Andrewa Stantona má přitom přijít do kin již na podzim roku 2015, což znamená, že touto dobou už je v rané produkční fázi. O změnách informoval deník New York Times.

Pixar podle něj neměl na vybranou. V původní verzi scénáře film končil scénou v akvaparku podobnému americkému SeaWorldu, kde se zapomnětlivá rybka jménem Dory měla ocitnout. Jenže právě SeaWorld v těchto měsících čelí vážnému obvinění, které v dokumentárním filmu Blackfish vznesla režisérka Gabriela Cowperthwaite. Podle ní jsou správci parku zodpovědní za smrt již tří trenérů kosatek.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.