Zatímco Steve Jobs změnil svět komunikačních technologií, první snímek o zakladateli firmy Apple nepřináší revoluci do žánru životopisů. Podle prvních recenzí je víceméně rutinním filmem, ze kterého vyčnívá jen překvapivě dobrý Ashton Kutcher v titulní roli. Film jednoduše pojmenovaný Jobs má ve čtvrtek českou premiéru. 

Podle recenzentů přichází režisér Joshua Michael Stern s jedním z nejsilnějších okamžiků hned na začátku - Kutcher coby šestačtyřicetiletý Jobs v charakteristickém černém roláku představuje revoluční hudební novinku iPod. Z roku 2001 poté scénář skočí do roku 1974, kdy mladý génius předčasně odešel z vysoké školy. Přesto byl stále odhodlaný změnit svět. 

"Ashton Kutcher odvádí dobrou práci a člověk lehce zapomene, že se pod vousy a brýlemi skrývá hvězda," napsal recenzent Germain Lussier pro filmový blog Slashfilm. Podle Hollywood Reporteru měl pětatřicetiletý Kutcher od začátku výhodu v tom, že se mladému Jobsovi podobá. "Ale zachází ještě dál včetně toho, že napodobuje Jobsovy fyzické manýry." 

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.