Minulý týden skupina mužů znásilnila dvaadvacetiletou fotoreportérku v Bombaji. Bollywoodský producent Siddharta Jain ví, že to není první ani poslední případ hromadného znásilnění v Indii.

Rozhodl se, že potenciálním násilníkům pošle vzkaz a zafinancoval připravovaný snímek Kill the Rapist?, v překladu Zabít násilníka?. Příběh nezávislé ženy s dobře rozjetou kariérou se změní v thriller, když ji začne obtěžovat stalker. Policie jí nedokáže pomoct, ani když přichází pokus o znásilnění.

Co s násilníkem?

Když se útočník vrátí, žena ho zajme a společně s dvěma spolubydlícími řeší otázku, jak s mužem naloží. Proto je v titulu otazník namísto přímočarého vykřičníku. Film jednoznačně nevolá po trestech smrti pro usvědčené násilníky.

Jaina nejsilněji ovlivnil případ z loňského roku, kdy skupinka mužů znásilnila studentku medicíny. Útok proběhl v jedoucím autobuse poblíž Dillí, muži mlátili ženu a jejího přítele železnými tyčemi, ženu hodinu znásilňovali, ještě za jízdy nakonec oba vyhodili z autobusu. Studentka později zraněním podlehla.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.