Snímek Zpátky do ringu, který vrací mezi provazy herecké "boxerské" hvězdy Sylvestra Stallonea a Roberta de Nira, míří na dvě protipolné fanouškovské skupiny. Na příznivce i odpůrce Rockyho.

Potenciální diváky je možné rozdělit i podle jejich očekávání. Na ty, kteří půjdou do kina zvědaví, jestli se dočkají něčeho víc, ne jen řady klišé, jaká lze očekávat od filmu z boxerského prostředí. A pak na ty, kteří dychtí po tom, nechat se dojmout předvídatelným dějem a bezpečným happyendem. Z devadesáti devíti procent je pro ty druhé.

Proč by tedy měli přijít i ti první? Kvůli Robertu De Nirovi ne. I když pro fajnšmekry navždy zůstane Taxikářem nebo vietnamským rekrutem Mikem z Lovce jelenů, tady nabízí pouze variantu charakteristického "nablblého ksichtu". Ten skvěle fungoval v jeho mafiánských rolích a herec ho uplatnil i ve své strhující boxerské oskariádě Zuřící býk (krom ceny Akademie i Zlatý glóbus pro nejlepšího herce v dramatu). Tentokrát se ale De Niro jen vlažně opakuje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.