Prototyp zločince a pohled do zločineckých struktur v Česku a Jihoafrické republice má divákům zprostředkovat nový český film Gangster Ka, inspirovaný příběhem Radovana Krejčíře.

Muže, který bývá považován za jednoho z bossů českého a nyní i jihoafrického podsvětí, má pod vedením režiséra Jana Pachla hrát Hynek Čermák. Na nastudování postavy bude mít šest až sedm měsíců.

Točit se začne v září, za kameru se postaví Marek Janda. Film o dvou dílech by měl do českých kin dorazit v roce 2015 s odstupem jednoho až dvou měsíců.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.