Rodinný film Lego příběh vlastně není, tento druh snímků by se spíš měl označovat přídomkem pro rodiče a děti. Úporná snaha vměstnat do stominutové stopáže co nejvíc motivů pro co nejširší věkové spektrum a přilákat do kin s dětmi a dospělými ještě teenagery je až příliš okatá. Projevuje se silnou dávkou sarkasmu ve spoustě "hlášek" a snaze být za každou cenu cool, popřípadě free, cool a in zároveň.

Přístup "každý si to své najde" by mohl filmový materiál velmi snadno roztříštit. Zde ovšem všechny motivy spojuje potenciál plastové stavebnice, jež v konkurenci jiných systémů z nějakých důvodů obstála a zvítězila. Míru servilnosti vůči firmě (možná spíš adorace) ať na filmu zhodnotí každý dospělý divák, děti to asi nenapadne.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.