Nebýt Oscarů, viděl by francouzsko-německo-rakouský film Amour (Láska) patrně jen zlomek diváků z těch, kteří na něj přišli do kina. Příběh stárnoucího páru učitelů hudby, kteří vedle sebe stojí i v posledních chvílích života, vydělal do chvíle, než byla oznámena jeho nominace na nejlepší zahraniční film, 371 tisíc dolarů.

Poté, co se dostal mezi vybranou pětku, jeho návštěvnost - a tedy i výdělky - vyletěly prudce nahoru. Během období od nominace do vyhlášení výsledků se producentům vrátilo 4,8 milionu dolarů a po získání sošky dalších 1,6 milionu dolarů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.