Ještě před několika lety by příběh o osamělém muži, který se zamiluje do ženského hlasu v mobilu, působil jako sci-fi ze vzdálené budoucnosti. Za pár let však takové virtuální lásky zřejmě budou realitou.

Romantické drama Ona natočil režisér a scenárista Spike Jonze, jenž si s motivem virtuální reality pohrával již v komedii nazvané V kůži Johna Malkoviche.

Jeho nový snímek se odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti v Los Angeles. V něm žije introvertní spisovatel Theodore, jenž se živí psaním láskyplných dopisů pro lidi, kteří na korespondenci se svými blízkými nemají čas nebo nadání.

Citlivý muž přitom paradoxně svá vřelá slova nemá komu sdělit, neboť po rozchodu s manželkou není schopen navázat nový vztah.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.