Krátce poté, co jedenapadesátiletý americký režisér Quentin Tarantino zažaloval webový server Gawker za zveřejnění svého nového scénáře The Hateful Eight, prohlašoval, že se k tomuto zamýšlenému westernovému filmu už nevrátí. V sobotu však v Los Angeles uspořádal scénické čtení z této uniklé verze scénáře. Vstupenky stály v přepočtu až 4000 korun, přičemž do prodeje jich šlo zhruba šestnáct stovek. V napěchovaném divadelním sále v centru města také platil zákaz používání mobilních telefonů, dodává server Hollywood Reporter.

Režisér přišel na pódium v kovbojském klobouku a oblečku. Hned na úvod oznámil, že pátou a závěrečnou část filmu už přepsal. “Film je rozdělený na pět částí, s tímhle koncem, kdy zemřou všechny postavy, ho uvidíte poprvé a naposledy,” avizoval Tarantino. Řekl také, že nyní pracuje na druhé verzi scénáře a psát hodlá i verzi třetí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.