Závratně narůstající počet mrtvol z rukou hlavního hrdiny pobouřil v půli osmdesátých let kritiky Ramba II. Počítání mrtvých u filmů Sylvestera Stalloneho se pro ně stalo symbolem pokračujícího úpadku už tak úpadkového žánru akčních filmů.

Ve třetím pokračování filmové franšízy Postradatelní, která má ve čtvrtek českou premiéru, problém signalizují ne mrtvá, ale nová, živá a mladá těla.

Scenáristé připsali k týmu bývalých akčních hrdinů čtveřici banálního akčního dorostu. V nevyhnutelném, ale pomýleném pokusu o prodloužení životnosti značky, která žije výhradně ze starého, nikoli z nového.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.