Ohlasy na pohádku Tři bratři, která ve čtvrtek vstoupila do českých kin, jsou dvojí. Část filmových publicistů ji oslavuje jako další milý, český, vtipný a divácký film.

Jejich hloubavější kolegové se pak ovšem ptají: Proč devětačtyřicetiletý Jan Svěrák, autor v nejlepších režisérských letech, sází na jistotu, danou mnohokrát osvědčenou spoluprací se svým otcem Zdeňkem?

Jan Svěrák ovšem už před časem chtěl natočit pohádku - Sedmero krkavců však do kin v jeho produkci chystá Alice Nellis.

Tři bratři jsou navíc "nouzovým" projektem poté, co na mrtvém bodě uvázla Svěrákova ambiciózní adaptace románu Saula Bellowa Henderson, král deště. Na vysněný velký "dospělý" projekt realizovaný v angličtině si Jan Svěrák bude muset ještě počkat - natočit dobrou, "netroškovskou" českou pohádku ovšem také není žádná legrace.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.