Producenti příští bondovky nazvané Spectre se v sobotu dozvěděli, že při nedávném kyberútoku na servery Sony Pictures unikl také scénář jejich filmu. „Obávám se, aby třetí strana, která zcizený scénář získala, nyní neusilovala o jeho zveřejnění,“ uvedl mluvčí firmy Eon Productions.

Připomněl také, že na scénář, který měl být zcizen v rané podobě, se dle britských zákonů vztahuje copyright – a že navzdory poplašným zprávám na sociálních sítích filmaři kvůli úniku scénáře nepřestali s natáčením filmu. „Natáčení pokračuje dle plánu,“ potvrdil mluvčí Sony Robert Lason.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.