Do Prahy přijede zřejmě nejpopulárnější americký komik současnosti. Louis CK vystoupí 22. srpna v pražském Kongresovém centru, oznámila v pondělí večer pořadatelská společnost Fource Entertainment.

Vstupenky budou v prodeji od středy v cenách od 990 do 2490 korun na stránkách Fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro. Vystoupení bude v angličtině.

"Stal se prvním stand-up komikem, kterému se podařilo vyprodat Madison Square Garden hned tři večery po sobě," zdůrazňují pořadatelé a dále upozorňují, že Louis CK obdržel šest televizních cen Emmy.

Podílel se na tvorbě televizních talkshow Conana O’Briana či Davida Lettermana, účinkoval také ve filmu Woodyho Allena Jasmíniny slzy či ve snímku Špinavý trik.

V poslední době na sebe Louis CK upoutal pozornost zejména internetovým seriálem Horace and Pete, jejž si sám píše, produkuje i režíruje a také v něm sám hraje.

Místo aby seriál nabídl platformám typu Amazon či Netflix, Louis CK jej sám distribuuje přes vlastní webové stránky.

"Horace and Pete začal bez jakékoliv předchozí propagace. Kdybychom chtěli použít klišé, hodilo by se třeba "vybuchl jako odjištěný granát". Nikdo to nečekal, tedy skoro nikdo. Samotní tvůrci a pár lidí v branži o tom samozřejmě věděli, ale například média nikoliv," napsaly o seriálu Hospodářské noviny.

Související