Režisér Zack Snyder, doposud hlavně tvůrce adaptací slavných komiksů a grafických románů, které ohromovaly především svou vizuální stránkou, natočil svůj první originální projekt.

Sucker Punch přetéká velkými ambicemi, ale také směsí snad všeho, co je mezi dnešní mládeží v kurzu.

Nepřehlédnutelné filmy

Zack Snyder jednoznačně patří k nejvýraznějším režisérům současného Hollywoodu – alespoň z vizuálního hlediska jsou jeho předchozí filmové počiny zcela nepřehlédnutelné. Dlužno ovšem dodat, že celá jeho kariéra stojí na adaptacích velmi silných, kriticky ceněných knižních předloh.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • RECENZE: Tvůrce pozoruhodné komiksové adaptace 300: Bitva u Thermopyl natočil první původní projekt. V novém filmu Sucker Punch Zack Snyder potvrzuje všechna specifika definující jeho tvorbu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.