Již tradičně se koncem října stává Česká republika středobodem jazzového dění střední Evropy. Konají se totiž dva tradiční festivaly, které nabízejí opravdové koncertní lahůdky plné jazzového mistrovství. Od 16. října bude týden jazzu patřit Hradec Králové, kde proběhne 12. ročník festivalu Jazz goes to town. Hlavní město přivítá výkvět jazzu na přelomu října a listopadu, kdy od 26. října do 11. listopadu bude hostit festival Jazz festival Praha. Ten navíc slaví své jubileum, když se v metropoli objeví již potřicáté.

Jako chuťovku před zmíněnými festivalu mohou fanoušci jazzu zajít ve středu 11.října.do pražského klubu Lucerna Music Bar na koncert syna bluesové legendy Johna Lee Hookera juniora.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.