Jak daleko je z Česka ke spolupráci s favoritem letošních Grammy? Pražský producent a skladatel DJ Wich vydal sólové album Golden Touch, na němž je, kromě jiných zahraničních hostů, podepsaný také Lil Wayne, letos navržený na osm cen Grammy.

"Pro mě byl hlavní ten vnitřní pocit, splnit si sen, v těch jménech rozhodně nebyl žádný kalkul, aby se deska líp prodávala," říká Wich.

HN: Po internetu lze natočit společnou skladbu, aniž by se tvůrci kdy potkali. Ale stejně - tak slavní lidé jako Lil Wayne si vybírají, kde se ocitne jejich podpis. Jak se vám ho podařilo získat?

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.