RECENZE Pokud někdy nějaká zpěvačka na propojené československé scéně připomínala vlajkonošku na revoluční barikádě, pak to je Lucia Piussi. Frontmanka bratislavské kapely Živé kvety se svou družinou dokazuje nesamozřejmou věc: že i dnes ještě může výborně fungovat písnička nanejvýš angažovaná, ba politická, aniž by se zvrhla do klišé, mentorství a předem očekávané šablony.

Kvetům se to daří ze tří důvodů: pro zábavný a sytý "garážový" rock'n'roll, pro seberozdávačnou úpěnlivost Piussi a pak proto, že plédují pro odvahu ve věcech svědomí, ale taky lásky a obyčejného života.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.