Maskovaný a nepoznaný zůstává, podle názvu filmu na němž se před lety podílel, Bob Dylan i pro svoji vydavatelskou firmu. Česká pobočka značky Columbia Records oznámila, že nové studiové album sedmašedesátileté hudební legendy vyjde 28. dubna. Desku Together Through Life podle zprávy produkoval Jack Frost. Jde o dylanovský žertík - oním Jackem Frostem, tedy jakýmsi "Dědou Mrazíkem," který v pohádkách kreslí mrazivé květy na okenice, je samozřejmě sám Dylan. "Mrazivý" pseudonym si zvolil už na deskách Love And Theft (2001) a Modern Times (2006).

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.