Poněkud rozporuplně v neděli skončil osmidenní putovní festival Bohemia Jazz. Jeho organizátoři přitom po celou dobu úspěšně zápasili s proměnlivým počasím, podařilo se jim na poslední chvíli zajistit náhradu za zrušený koncert tria Medeski, Martin & Wood i nemocného pianistu Danila Péreze.

Když už se zdálo, že jsou všechna nebezpečí zažehnána, přišla rána z čistého nebe: hlavní hvězdu, amerického bluesrockového kytaristu a zpěváka Robbena Forda, ke konci vystoupení na náměstí Přemysla Otakara II. v Českých Budějovicích trefila z publika hozená plastová láhev s vodou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.