Podrobný přehled nabízených memorabilií včetně vyvolávacích cen uvádějí internetové stránky www.gottahaverockandroll.com. K nahlédnutí (viz fotogalerii dole) v neworské pobočce aukční síně je například obrázek Elvise, nakreslený liverpoolským školákem Paulem McCartneym.

Podle odhadu aukční síně urtrží 20 až 30 tisíc dolarů. List, na němž si Bob Dylan naplánoval pořadí písní na koncert (Lay Lady Lay, Ain't Me Babe, Rolling Stone...) by měl vynést 1,5 až 2 tisíce dolarů, vtipná fotografie z Dylanova anglického turné se zpěvákem stojícím vedle poutače sázkové společnosti L.S.D. pak několik stovek.

O kazetkách z telefonního záznamníku, na něž nahrávala "rajcovní" vzkazy Madonna svému příteli Jimovi Albrightovi počátkem 90. let se uvádí pouze, že obsahují erotiku, nicméně bližšíí specifikaci nabízí aukční síň zájemcům po e-mailu. 

Většinu aukčních předmětů ale tvoří tradičnější memorabilie, raritní gramodesky, vstupenky na koncerty, oděvy (například Elvisovy štramácké kozačky či zachovalá teplákovka po Eminemovi), anebo první smlouva Jimmiho Hendrixe, datovaná 15. října 1965. Hendrix (ve smlouvě uvedený jako Jimmy) dostal symbolický dolar a jedno procento z příjmů za nahrávky. Rocková hvězda nebyla v Hendrixově případě žádný zlatý důl. V aukci by však ostudná smlouva měla vynést mezi 30. a 40. tisíci dolarů.

Související