Neue deutsche Härte je hudební styl, který kombinuje agresivní punk, metal, surovou elektroniku a německou lidovku. Jeho nejvýznamnější představitelé, Rammstein, ve středu přijeli do Prahy s velkolepou koncertní show, vytvořenou při příležitosti vydání nového alba Liebe ist für alle da.

Právě to se stalo základem programu, což se ukázalo jako dramaturgická chyba. Nezažité a možná i trochu slabší písně tvořily celek, který bude mít v kontextu německy mluvících zemí svou logiku, ale v Čechách byl hůře stravitelný.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.