Na internetu se objevila část dosud nevydané písně Michaela Jacksona Another Day, kterou nahrál spolu s Lennym Kravitzem.

Kravitz informoval o této písni krátce po Jacksonově smrti loni v červnu a řekl, že nahrávka bylo jeho nejkouzelnější zkušeností, jakou kdy zažil ve studiu.

Kravitz dal jasně najevo, že nemá nic společného s tím, že klip se náhle objevil na internetu, ale potvrdil, že je pravý, i když není celý, píše Daily Telegraph.

"Slyšel jsem, že část písně unikla, ale není to kvůli mně, protože moje kopie je od jejího nahrání zamčená v sejfu," řekl Kravitz a dodal, že neví, kdo za tím vším je.

Verze, která unikla na veřejnost, je dlouhá minutu a půl a není zmixovaná. "Neznám dýdžeje, který o ní mluvil, nevím, co je to za člověka. Nevím, jak nahrávku získal. Tato osoba nemá s nahrávkou nic společného. Píseň nahrál Michael a já," zdůraznil Kravitz.

Jackson zřejmě spolupracoval i s řadou jiných umělců, ale jejich nahrávky nebyly před jeho smrtí zveřejněny. Právníci nahrávací společnosti Sony a Jacksonovi právníci již dosáhli toho, aby byla píseň stažena z internetu. Proto vám přinášíme reakci Lennyho Kravitze na celou událost.

 

Související